top of page

MORAVSKÉ VÍNEČKO, POHODA A RELAX...

penion Pastuška

Penzion Pastuška je zrekonstruované stavení v jihomoravské vesničce Brod nad Dyjí v blízkosti vodní nádrže Nové mlýny ve vinařské oblasti Pálava, které je vám k dispozici k ubytování. Jedinečně pojatý penzion je ideálním místem pro prožití kouzelné dovolené na jižní Moravě s rodinou či přáteli mezi vinnými sklepy a vinicemi, s odpočinkem v nádherné zahradě. Penzion Pastuška svojí ideální polohou umožňuje výlety po okolí za sportem, skvělým vínem, památkami a mnoha nezapomenutelnými zážitky.

penzion Pastuška

Pastuška vám nabízí ubytování v osmi stylově zařízených pokojích, s celkovou kapacitou 21 osob. Pojetí penzionu v tradičním moravském stylu včetně původního nábytku a unikátní rákosové střechy slibuje nezapomenutelný zážitek a neopakovatelnou atmosféru.

​Součástí penzionu je stylové zahradní bistro s posezením pro 50 osob, kde vám nabízíme vína z vinařství Lípa Mikulov, čepované pivo, vynikající kávu s domácími koláči ale i studené nebo teplé jídlo z naší sezónní nabídky. Pro chladnější dny je k dispozici roubenka s krbovými kamny až pro 40 osob, kde je možnost pořádání svateb, rodinných a firemních oslav a dva historické sklepy na pořádání řízených degustací.

REKONSTRUKCE

Rekonstrukce penzionu Pastuška byla dokončena v roce 2014. Její netradiční a citlivé pojetí, s cílem zachovat tradiční podobu vesnického stavení a unikátní rákosová střecha, to vše dělá z Pastušky výjimečný penzion, nejen v oblasti Pálavy.

ZAHRADA

Na našem dvorku můžete lenošit a relaxovat celodenně s pohárkem dobrého vína. V letní sezóně je pro vás k dispozici stylové venkovní bistro, kde vedle občerstvení si můžete nabídnout třeba kávu s domácími koláči, točené pivo a v neposlední řadě i vína z  vinařství  VÍNO LÍPA MIKULOV.

VINNÉ SKLEPY

Přímo v penzionu jsou k dispozici dva vinné sklípky s možností řízených degustací pro skupiny od deseti osob.


Penzion Pastuška stojí na vyhledávané cyklistické stezce 43 km Brno – Vídeň, takže máte možnost vyrazit na kole k naším rakouským sousedům. Aqualand Moravia v Pasohlávkách je vzdálený 7 km. Pěšky vystoupat na vrch Pálava, nebo si udělat výlet do nedalekého Mikulova a Lednicko-Valtického areálu.

KAM V OKOLÍ

penzion Pastuška
penzion Pastuška
penzion Pastuška
penzion Pastuška
bottom of page